O blogu


          Jeden blog poświęcony wszystkiemu, co zrodzi się w mojej małej łepetynce. Shining path to dreams, inaczej Świecąca ścieżka do marzeń ma jedno proste zadanie. Zabrać mnie, oraz czytelników w otchłań magicznego świata, uwolnić od rzeczywistości, by choć na chwilę się zatracić w tym, co nierealne. 
          Zdaję sobie sprawę z marnych umiejętności, jednak pisząc, człowiek rozwija nie tylko sam styl, ale także pogląd na różne sprawy. Przewijać będą tu się będą różnorakie one-shoty, opowiadania na podstawie anime, a nawet autorskie wypociny. Postaram się rozbudować swój własny, mały zakątek, z którego pewnego dnia będę dumna. Historia

          Długo wzbraniałam się przed powrotem na stare śmieci. Blog, początkowo przeznaczony pod opowiadanie z uniwersum "Bleach" stracił dawne rozdziały, a na jego miejsce wstawiona została historia dziejąca się w świecie "Kuroko no basket". Zarówno do adresu, jak i cytatu jestem bezgranicznie przywiązana. Na samym początku, gdy dopiero co sięgałam po klawiaturę, aby przelewać swe myśli "na papier" stworzyłam bloga o mało wyrafinowanej nazwie, "ryoka-kiss", gdzie zaczynałam w 2009 roku. Śmieszne dialogi pozbawiane jakichkolwiek opisów powoli zmieniały się w coraz bardziej rozwinięte treści, a z czasem nawet zaczynały brzmieć sensownie. Gdy już nadszedł ten moment w moim życiu, by zacząć działać "na poważnie", założyłam blog na Onet, chrzcząc go właśnie takim adresem. Przeżyłam wspaniały rok, będąc szczęśliwą, że aż tak dobrze wychodzi mi pisanie. Po tych czterech latach znów widzę u siebie progres, choć nadal nie jestem z siebie zadowolona. Powrót tutaj będzie, tak myślę, jedną z najlepszych rzeczy jakie dla siebie zrobiłam. Mam nadzieję, że wszelka krytyka i rady pozwolą mi się wzbić na szczyt. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz